Apie

VU pirmakursių įvadinės dienos #StudentAUK

Kviečiame visus pirmakursius studentus ir studentes dalyvauti Vilniaus universiteto organizuojamose įvadinėse dienose #StudentAUK. Visą savaitę jūsų laukia smagi veikla ir turiningi susitikimai, kurių metu sužinosite viską apie studijas ir gyvenimą universitete. Tai puiki galimybė susipažinti su naujais bendrakursiais bei pirmą kartą pasijusti naujos VU bendruomenės dalimi. Šventinę įvadinių dienų #StudentAUK nuotaiką visiems universiteto nariams/-ėms užtikrins gyvai vykstantys renginiai ir pristatymai.   

Atraskite VU įsitraukdami į #StudentAUK renginių sūkurį ir per kelias dienas išsamiai susipažinkite su Vilniaus universitetu.

Žinome, jog studijų pradžia gali būti šiek tiek paini, tad pateikiame 10 žingsnių, kuriuos turi atlikti kiekvienas naujas VU bendruomenės narys:

1. Rugsėjo 1-30 d. užsiregistruoti VU e. tapatybių valdymo sistemoje ir susikurti savo studentišką elektroninį paštą. Užsiregistravę gausite prieigą prie: 

  • eStudentas (VU informacinės sistemos) aplinkos, kurioje galėsite matyti savo studijų rezultatus, sekti studijų planą, teikti įvairaus pobūdžio prašymus ir atlikti kitus veiksmus;
  • office365.vu.lt aplinkos, kurioje galėsite naudotis elektroniniu paštu ir „Microsoft Office“ programų paketu.

2. Susipažinti su rudens semestro tvarkaraščiu, kurį galite rasti tvarkaraščių sistemoje arba savo akademinio padalinio interneto svetainėje.

3. Jeigu reikalinga gyvenamoji vieta, rezervuoti vietą bendrabutyje gali elektroniniu būdu. Daugiau informacijos apie bendrabučius rasi čia.

4. Užsisakyti studento statusą patvirtinantį Lietuvos studento pažymėjimą, kuris suteikia galimybę naudotis studentams skirtomis nuolaidomis ir paslaugomis. Pažymėjimą gali užsisakyti mėnesio eigoje, po studijų sutarties sudarymo. 

5. Įstojus į valstybės nefinansuojamą vietą, iki rugsėjo 30 d. turėsite susimokėti studijų įmoką. Įmokos kvitą rasite prisijungę prie eStudentas (VU informacinės sistemos) aplinkos nuo rugsėjo 1 d.
Šią įmoką galėsite atidėti arba mokėti dalimis, pateikę prašymą eStudento paskyroje. Taip pat gali teikti prašymą dėl valstybės remiamų paskolų. Daugiau informacijos apie VU finansines lengvatas rasi čia

6. Pamėgti VU paskyras socialiniuose tinkluose FacebookInstagramTwitterLinkedInYoutube ir prisijungti prie Facebook VU pirmakursių grupės. Čia rasi daug Tau aktualios informacijos.

7. Susipažinti su savo akademinio padalinio akademiniu konsultantu, kuris padės Tau visais su studijų procesu susijusiais klausimais: dėl studijų individualizavimo, tvarkaraščio derinimo, finansų ir kt.

8. Planuoti savo karjerą naudojantis karjeros valdymo informacine sistema www.karjera.lt ar karjeros specialistų konsultacijomis ir mokymais

9. Pasinaudoti kitomis karjeros valdymo galimybėmis, tokiomis kaip mentorystė ir sumanioji praktika.

10. Jeigu susidursi su psichologiniais ar kitais iššūkiais, naudokis Universiteto siūlomais praktiniais patarimais, taip pat prireikus pagalbos kreipkis šiais kontaktais.

Elektroninę leidinio versiją gali parsisiųsti čia

——

Daugiau informacijos – www.vu.lt/stojantiesiems